نصب دستگیره هوشمند

 

نصب دستگیره هوشمند: افزودن امنیت و آسایش به خانه شما

نصب دستگیره هوشمند یکی از راه‌های موثر برای افزودن امنیت و آسایش به خانه شماست. این تکنولوژی پیشرفته امکان کنترل و مدیریت دسترسی به منزل را از راه دور فراهم می‌کند و امکانات هوشمندی را به درب‌های شما اضافه می‌کند.

یکی از ویژگی‌های جذاب دستگیره‌های هوشمند، قابلیت کنترل از طریق گوشی هوشمند است. با نصب نرم‌افزار مرتبط با دستگیره هوشمند، می‌توانید به راحتی درب خود را باز و بسته کنید و همچنین دسترسی به گزارش‌ها و لاگ‌های ورود به منزل داشته باشید. این امکان به شما اجازه می‌دهد که برای مثال، بفهمید که کی وارد منزل شده است و وقتی دور از منزل هستید، مطمئن شوید درب خانه به درستی قفل شده است.

دستگیره‌های هوشمند همچنین به امکان کنترل دسترسی برای افراد مختلف مجاز به ورود به خانه شما اجازه می‌دهد. با تعیین کاربران و مدیریت دسترسی‌ها، می‌توانید به راحتی مشخص کنید که هر فرد چه زمانی وارد منزل می‌شود و این امکان به شما کمک می‌کند تا امنیت خانه را حفظ کنید.

همچنین دستگیره‌های هوشمند به صورت اتوماتیک هم عمل می‌کنند. برخی از این دستگیره‌ها با استفاده از حسگرهای مخصوص، با شناسایی حضور شما، به صورت خودکار درب را باز می‌کنند که این ویژگی بسیار مفید است زمانی که دست‌های شما پر از کیف‌ها و خریدها هستند و نیاز به باز کردن درب با کلید ندارید.جهت نصب با شماره 09021202777 در تماس باشید.

نصب دستگیره هوشمند یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه است که به شما امکان کنترل و امنیت بیشتری در خانه خود می‌دهد. با انتخاب دستگیره هوشمند مناسب برای نیازهای خود، می‌توانید از تمامی فواید آن بهره‌برداری کنید و به آرامش بیشتری در زندگی خود دست یابید.

نصب دستگیره هوشمند

 

آدرس دفتر

شعبه ۱

خیابان معدل بسمت ملاصدرا بعد از کوچه 7 پلاک 208

شماره تماس

09179112533/ /09335665646/09021202777

شماره تماس دفتر:07191015054

شعبه ۲

,تهران ، میدان گلها ، خ کاج نبش فتحی شقاقی پ185

وبسایت تخفیف گروهی پارک تخفیف در شیراز آماده ارائه خدمات به سراسر ایران می باشد

اینستاگرام پارک تخفیف

سایت تخفیف گروهی پارک تخفیف

ارائه دهنده انواع کالا و خدمات

نمایندگی رسمی آسیاتک در استان فارس

عاملیت فروش آسیاتک سید هومن شمس زاده

ارائه دهنده تجهیزات خانه هوشمند

logo-samandehi