مسافرت

مسافرت

مسافرت یا سفر کردن به جابه‌جایی انسان از محلی به محلی دیگر به هرمنظوری یا هرمدتی گفته می‌شود. این جابه‌جایی می‌تواند با وسیله یا بدون هیچ وسیلهٔ حمل و نقلی صورت گیرد.

سفر - تخفیف - مسافرت

سفر کردن به معنی از محل خود به جایی دیگر رفتن است.[۱] سفر در عرفان به معنی توجه دل به خداست.[۲]

کشورهای ارزان برای مسافرت

اگر قصد سفر و گردش به خارج از کشور دارید اما با هزینه زیاد برای سفر مخالف هستید یا اینکه هزینه زیادی برای خرج کردن برنامه ریزی نکردید ما برای شما کشور های که برای گردشگری مناسب است و این کشور ها از نظر اقتصادی کم هزینه می باشند و برای همین پول زیادی خرج نمی شود برای سفر به این کشورهای ارزان برای مسافرت

سفر به کشورهای ارزان

اولین کشوری را که برای شما میخواهیم معرفی کنیم بولیوی می باشد .بولیوی ، کشوری است که شما می توانید در شهر های ان با حمل و نقل عمومی سفر کنید و یا با کمتر از ۲۰ دلار غذاهای مناسبی میل کنید و همچنین برای خود اسکانی اجاره کرده و در ان استراحت کنید


دومین کشور از نظر سفر که ارزان باشد تایلند می باشد ، اگر دقت کرده باشید بیشتر کسانی که به گردشگری علاقه مند هستند و نمی خواهند هزینه زیادی بپردازند تایلند را انتخاب می کنند.تقریبا هزینه برای تفریح در تایلند حدود ۳۰ دلار می باشد که شما می توانید در روز اتاقی اختصاصی با سرویس بهداشتی و حمام برای خود اجاره کنید و اما اگر باز هم در روز برای شما ۳۰ دلار زیاد می باشد می توانید با اقامت در اتاق­‌های مشترک و تخت­‌های دو طبقه (اگر برای شما سخت نمی باشد)اجاره کنید.

اگر قصد سفر خارج از کشور دارید و اروپا را مدنظر دارید ما برای شما یونان پیشنهاد میکنیم ,زیرا یونان یکی از کشور هایی می باشد که برای سفر ارزان می باشد که بستگی به قیمت نفت دارد و می توان برای تفریح در سواحل و دیدنی های بسیار یونان مانند معماری ها زیبا را تماشا کرد . یکی ازکشورهای  دیدنی اروپا دانست.

اگر از آنا میوسون متخصص آداب معاشرت، درباره جایگاه مردم استرالیا در رابطه با مفاهیم رفتاری از مد افتاده بپرسید با پاسخ بسیار جالبی مواجه می شوید. او می گوید: ما در یک فهرست ۱۰ نفره در جایگاه چهارم هستیم. اگرچه، با در نظر گرفتن اعتبار خطوط هوایی تا رتبه منفی پنج هم نزول می‌کنیم. به عنوان ناشر کتاب رازهای معاشرت و بنیان‌گذار شرکت رفتار خوب ، میوسون به طور طبیعی به آداب معاشرت اهمیت می‌دهد.

اگر با هر مسافری صحبت کنید خیلی طول نمی‌کشد که متوجه شکایت‌هایش از مسائل معاشرتی می‌شوید. هر چیزی مثل مسافر کناری شما که در حل بازی کردن با تلفن همراهش با صدای بالا است یا مسافری که تقریبا همه‌ی خوراکی‌های لذیذ را از بوفه به ظرف خود منتقل کرده است

میوسون می‌گوید:

 ما پیش از این که از دیگران شاکی باشیم باید رفتار خودمان را بسنجیم، چرا که رفتار ما به محیطی که در آن زندگی می‌کنیم بسیار کمک می‌کند.

رفتار خوب می‌تواند در هر شرایطی تغییر ایجاد کند. معمولأ وقتی شما به جایی مسافرت می‌کنید، نحوه‌ی برخوردی که با شما می‌شود به رفتار مسافران قبلی بستگی دارد. رفتار شما بر افرادی تأثیر می‌گذارد که شما ممکن است هرگز نبینید. با در نظر داشتن این موضوع، ما از میوسن می‌خواهیم که در تعریف قوانین مهم معاشرتی در قرن ۲۱ به ما کمک کند. در همه‌ی توصیه‌های او از قبیل قوانین پوششی تا رفتار مناسب در هتل یک مفهوم مشترک وجود دارد و آن هم احترام است.

تهیه و تنظیم توسط گروه پارک تخفیف

 

سفر و مسافرت ، فواید مسافرت

مسافرت رفتن ، وسایل مسافرت ، متن مسافرت

عکس مسافرت ، انشا در مورد مسافرت ، در مسافرت چه کنیم ، مسافرت

 

 

 

 

 تخفیف گروهی در شیراز       گروه واتس اپ پارک تخفیف پیج اینستاگرامکانال تلگرام

وبسایت پارک تخفیف در زمینه فروش تخفیف گروهی سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین تخفیفات کالا خدمات سرگرمی و فراقت تور های چارتری و بلیط های چارتری خدمات پزشکی و سلامتی و.... در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

آدرس دفتر شیراز                                                        

خیابان قصرالدشت کوچه 15 پلاک 5

شماره همراه:

09179112533/ 09021202777

شماره تماس دفتر:07132356435
ساعات تماس شنبه تا پنجشنبه - ۹الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۲

www.parktakhfif.ir

طراحی سایت : گروه فنی مهندسی ساین