تخفیف ها

تخفیف

تخفیف در اصطلاح عامیانه به معنی کم کردن قسمتی از بهای کالا یا خدمات می باشد به درخواست خریدار و با توافق فروشنده است در تجارت تخفیفات به دسته های مختلف طبقه بندی می شوند .

 

انواع تخفیف

مهمترین نوع تخفیفات در موسسات تجاری عبارتند از :

تخفیفات تجاری
تخفیفات بر اساس توافق طرفین
تخفیفات به دلیل عیب و نقص کالا
تخفیفات نقدی خرید یا فروش


تخفیفات تجاری

معمولا موسسات تجاری برای بالا بردن میزان فروش ، در زمانهای مختلف سال ، با تحقیق کردن  برای مشتریان خود تخفیف در نظر می گیرند . برای نمونه ، تبلیغ می کنند  ، کلیه خریدهایی که در ماه فروردین انجام می شود ، مشمول 90% تخفیف می گردد . یا اینکه تخفیفاتی در مورد قیمت های اعلام شده در کاتالوگهای خود و یا خریدهایی که بیش از حد معینی باشد ، در نظر می گیرند . مثلا یک فروشگاه پوشاک زنانه اعلام می دارد ، هر موسسه ای که بیش از چهار لباس یا مانتو زنانه خریداری نماید ، مشمول 60% تخفیف خواهد شد .
این گونه تخفیف ها ، در مورد مشتریان مختلف فرق دارد ، تخفیف های تجاری نامیده می شوند . با این گونه تخفیف های می توانند رونق جدید به کسب کار خود دهند و بازار را جذب خود کنند.

 

تخفیف بر اساس توافق مشتری و فروشنده

گاهی مشتری و فروشنده بر سر قیمت با هم توافق می کنند به عبارت دیگر بر سر نرخ با هم چانه می زنند ، تا به توافق برسند . این نوع تخفیف ها معمولا در بازار های کوچک به وفور اتفاق می افتد.


تخفیف به دلیل عیب و نقص کالا

گاهی خریدار کالا رابه علت نقص کوچکی که دارد با تخفیف بالای خریداری میکند.
یا مثلا کارتن کالا خراب است یا باز شده است

 

تخفیف نقدی

این نوع تخفیف ها شامل تخفیف کالا یا خدماتی می شود که فروشنده به علت اینکه مشتری نفدا خریداری میکند و بصورت اقساطی خریداری نکرده است تخفیف قابل توجهی به فروشنده میدهد.سایت تخفیف گروهی

در این میان می توان به سایت های تخفیف گروهی اشاره کرد که با واسطه بین مشتری و فروشنده باعث شده اند در مدت زمان کوتاه تخفیف قابل توجهی تصیب مشتری شوند همچنین به کسب کار فروشنده رونقی دهند .
از جمله سایت های تخفیف گروهی به سایت پارک تخفیف که در چند سال گذشته بستری را فراهم کرده است که مشتریان بتوانند هم کالا و هم خدمات خود را با قیمت مناسب دریافت و عرضه کنند و پس اندازی برای خود داشته باشند.

تهیه شده توسط گروه پارک تخفیف

 

کلمات کلیدی :

تخفیف بازان ، شیراز تخفیف گردشگری ، شیراز تخفیف تفریحی

شیراز تخفیف رستوران سنتی ، تخفیف بازان استان فارس شیراز ، خوشا تخفیف ، شیراز تخفیف لباس ، کد تخفیف شیراز تخفیف

 

 تخفیف گروهی در شیراز       گروه واتس اپ پارک تخفیف پیج اینستاگرامکانال تلگرام

وبسایت پارک تخفیف در زمینه فروش تخفیف گروهی سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین تخفیفات کالا خدمات سرگرمی و فراقت تور های چارتری و بلیط های چارتری خدمات پزشکی و سلامتی و.... در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

آدرس دفتر شیراز                                                        

خیابان قصرالدشت کوچه 15 پلاک 5

شماره همراه:

09179112533/ 09021202777

شماره تماس دفتر:07132356435
ساعات تماس شنبه تا پنجشنبه - ۹الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۲

www.parktakhfif.ir

طراحی سایت : گروه فنی مهندسی ساین