کوتاهی مو مردانه

کوتاهی مو مردانه

کوتاهی مو در ایران نسبت به کشورهای دیگر از قیمتهای کمتری برخوردار است ولی چه خوب است که هر شخصی خودش بتواند اینکار را انجام دهد زیرا هر مدل و به هر مقداری که خواستید می توانید موهای خود را کوتاه کنید .

حتما کوتاهی موهای خود را از موهای خیلی بلند سر خود شروع کنید ابتدا همه موها را به یک اندازه در اورید و بعد از ان اقدام به کوتاهی موهای خود کنید .

حتما حتما قبل از انجام هر نوع کوتاهی موهای خود را کاملا خیس کنید یا کوتاهی موهای خود را به موقعی موکول کنید که از حمام امده باشید سعی کنید هر نوع ناصافی و گره خوردگی روی موهای خود را برطرف سازید و موهای خود را کاملا صاف و لخت کنید زیرا در این صورت کوتاهی موهای شما تسریع می بخشد .

همیشه برای کوتاه کردن موهای خود از دو اینه استفاده کنید یک اینه در روبروی شما و یک اینه پشت سر شما ، حتما برای کوتاهی موهای جلو خود از اینه استفاده کنید حد استاندار کوتاهی موهای جلو کوتاهی تا بینی است زیرا در صورت خشک شدن مو ،  مو خود را کوتاه تر جلوه می دهد .

می توانید در دفعات اول که هنوز این کار را انجام ندادید از عروسک و موهای مصنوعی برای این کار استفاده نمایید

 

 

کلمات کلیدی :

 

 

کانال کوتاهی مو مردانه ، آموزش کوتاهی مو مردانه ایرانی

آموزش کوتاهی مو مردانه با ماشین ، اصول کوتاهی مو مردانه ، آموزش کوتاهی مو مردانه ساده با قیچی

آموزش کوتاهی مو مردانه با قیچی در خانه ، آموزش کوتاهی مو مردانه به زبان فارسی ، کوتاهی مو مردانه جدید ، موهای کوتاه مردانه

 

 

 تخفیف گروهی در شیراز       گروه واتس اپ پارک تخفیف پیج اینستاگرامکانال تلگرام

وبسایت پارک تخفیف در زمینه فروش تخفیف گروهی سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین تخفیفات کالا خدمات سرگرمی و فراقت تور های چارتری و بلیط های چارتری خدمات پزشکی و سلامتی و.... در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

آدرس دفتر شیراز                                                        

خیابان قصرالدشت کوچه 15 پلاک 5

شماره همراه:

09179112533/ 09021202777

شماره تماس دفتر:07132356435
ساعات تماس شنبه تا پنجشنبه - ۹الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۲

www.parktakhfif.ir

طراحی سایت : گروه فنی مهندسی ساین