تعریق زیاد بدن

تعریق زیاد بدن

بعضی افراد از مشکل عرق کردن زیاد بدن خود ناراضی هستن و همیشه به دنبال علل و عوامل به وجود امدن ان هستند عامل های بسیاز زیادی در این امر دخالت دارند که از جله با امدن فصل تابستان و با گرم شدن هوا این مشکل برای اکثر افراد به وجود می اید و تعریق عاملی است که باعثه خنک شدن بدن می شود زیرا برای تبخیر شدن از پوست شما گرما از بدن شما می گیرد ولی در هواهای مرطوب که امکان تبخیر وجود ندارد بدن شما بیشتر دچار گرمی می شود و هنگامی که عصبانی هستید هورمون های استرس زا تشرح شده که باعث افزایش ضربان قلب می شود .

ورزش کردن نیز تعرق بدن را زیاد می کند پس باید در نظر داشت که در حین انجام ورزش و قبل از ان به مقدار کافی اب بنوشید زیرا بدن شما از کم ابی بیرون رود و تعریق باعث کم شدن اب بدن خواهد شد و باید این از دست رفتن اب را به تریقی جبران کرد .

مصرف قهوه به دفعات نیز تعرق بدن را زیاد می کند افرادی که عادت دارند هر صبح قهوه می نوشند مواظب این امر باشند زیرا مصرف قهوه به سیستم عصبی وارد گردیده و موجب تحریک ان می شود . غذاهای تند و مصرف بیش از حد سیگار باعث تعرق می شود .

بارداری نیز باعث افزایش سوخت و ساز بدن و افزایش تعرق می شود پس خانم های باردار خیلی در این زمینه حواسشان جمع باشد .

 

کلمات کلیدی :

 

علت تعریق زیاد درسروصورت ، درمان گياهي عرق كردن زياد

درمان گیاهی تعریق زیاد ، علت عرق زیاد سر و صورت ، علت تعریق زیاد در سالمندان

علت عرق كردن زياد در خواب ، درمان تعریق زیاد سر و صورت در طب سنتی ، چگونه زیاد عرق کنیم

 

 

 تخفیف گروهی در شیراز       گروه واتس اپ پارک تخفیف پیج اینستاگرامکانال تلگرام

وبسایت پارک تخفیف در زمینه فروش تخفیف گروهی سعی بر آن دارد که آخرین و بروز ترین تخفیفات کالا خدمات سرگرمی و فراقت تور های چارتری و بلیط های چارتری خدمات پزشکی و سلامتی و.... در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

آدرس دفتر شیراز                                                        

خیابان قصرالدشت کوچه 15 پلاک 5

شماره همراه:

09179112533/ 09021202777

شماره تماس دفتر:07132356435
ساعات تماس شنبه تا پنجشنبه - ۹الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۲

www.parktakhfif.ir

طراحی سایت : گروه فنی مهندسی ساین